1 / 10
Dupleks od 107m2 Egejski - ZDRAVESKI
80.000 €
20.01.2023 14:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

107 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Егејски

Se prodava dupleks od 107m2
Stanot e so sledniot raspored:
- 2 Dnevni so kujna i trpezarija
- 2 spalni sobi
- Toalet
- Terasa
Cena: 80.000 evra
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0165

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам