1 / 12
Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)
3.850 €
29.01.2023 09:47

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, potisna, druklager LUK), odlicna kola za pocetnici, mala potrosuvacka.
Od oprema poseduva: Klima, elektricini stakla i retrovizori, board computer, komandi na volan, city servo, Blue&me radio so bluetooth, govorni komandi, usb i priprema za navigacija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ss
Потврден огласувач
070 50 70 60
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам