1 / 4
LINIJA ZA PUNJENJE GAZ - NEGAZ PIĆA U PET BOCE
130.000 €
28.02.2023 03:11

Скопје Центар / Скопје

Linija za punjenje gaziranih i negaziranih pića u PET boce.
Duvaljka i linija su sada u punoj funkciji proizvodnje. Kapacitet 4.000 b/h x 2 L.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

memo - zagreb
Потврден огласувач
+385-98-232-355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам