1 / 5
Pvc vrata i prozor Novi
300 €
05.06.2023 21:00

Куманово / Куманово

Pvc vrata i prozor NOVI
Staveni i vednas izvadeni
Dimenzii:
Vrata kasa visina: 236, sirina 80
Prozor kasa visina: 145, sirina 80
Gi prodavam komplet… ne gi delam

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070616585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам