1 / 4
Renoviranje
1 МКД
01.03.2023 16:55

Битола / Битола

Фирма од Битола,врши реновирање на вашите купатила ,кујни итн
Услуги за промена на водоводната инсталација,како и канализација, монтажа на санитарни елементи ,кршење на плочки, туркање на ѕидови,одвоз на градежен шут .
Цената зависи од вашите желби и потреби.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

js
Потврден огласувач
077747072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам