1 / 2
Vitrina
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2023 21:19

Битола / Битола

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja po zelba

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070339123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам