1 / 6
VW Passat
2 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 18:01

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava ili menuva so moja ili vasa doplata
079336146

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DGD
Потврден огласувач
079336146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам