1 / 1
MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE JAJCA 220V
500 МКД
15.10.2022 05:26

Куманово / Куманово

PRODAVAM MOROECINJA ZA VRTENJE NA JAJCA VO INKUBATOR ZAFABRICKI PLQSTICNI RAMKI NA 220V . ISPRAKAME PO KARGO\

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам