1 / 4
Ford escord
500 €
09.01.2023 19:00

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
078381161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам