1 / 12
Delovi oprema za velosipedi
800 МКД
04.02.2023 10:36

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi oprema za velosipedi
Pumpi 300.350.800.1000 den
Svetla 300.450.650.1000 den
Rakavici 400.550.600 den
Gumi vnatresni 26.27.5.28.29...250.300.350.400.450 den
Bidoni ..zefal.wtb.elite.coca cola.crvelo.mavic.cube.specialized..cena 300.500.600.650.700.1000 den
Naocari UV 400 ...350.800.1000.1500 den
Pedali platform 1400.1750.1900.2000.2500 den
Spd 1000.1500.
Spd platform 1500 den


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам