Tico tiko delovi racki raketi Palenja svee
1 €
16.01.2023 20:57

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Racki novi za tikovci raketi za zmigavci Svetla palenja Motori ekstra NOVI I Polovni Delovi ima svee moze I nasa montaza na site delovi I proba na lice mesto Karburaturi cist benzin imamo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам