1 / 3
KOTEL I REZERVAR NA NAFTA
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 17:09

Битола / Битола

Se prodava kotel na nafta vo ispravna sostojba i rezervar za nafta od 600 litri. Mozna e zamena za motor ili kola so moja doplata.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070888295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам