1 / 4
Passat 1.9 tdi automatik
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 14:58

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolkata od oprema ima sve samo ima problem so menjacot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fatmir
Потврден огласувач
070810282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам