1 / 2
Se prodava camec Pasara
1 €
Цената е фиксна
15.10.2022 17:07

Охрид / Охрид

Camecot e koristen i e vo dobra sostojba.
Dolzima 5.84m
Shirina 1.95m
Brodski motor 6.6kw
So komplet oprema
Registriran do 09.2023
Za podetalni informacii javete se na br. 071254824

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071254824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам