1 / 2
Perka So dugme i instalacija Covex
1 €
05.01.2023 13:50

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2008

Модел:

c

Километри:

40000

Perka COVEX EUROPE original
so instalacija i dugme
info 070873183

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам