1 / 11
SEAT LEON (COPA) 1.6 TDI 2012
7.499 €
Цената е фиксна
02.02.2023 13:58

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT LEON 1.6 TDI COPA 105 ks proizveden 2012 godina. Kolata e registrirana cela godina do 13/1/2024 i e vo bezprekorna sostojba karoserija, enterier, motor, menjac, kumplung bez zabelaski!!! 100% realni kilometri so celosna servisna istorija. Napraven golem servis smenat set rebrasti kais i site 4 novi gumi. COPA oprema: klimatronik dvozonski, golem bord displej greaci vo sedista, greaci vo retrovizori, elektrika na stakla, elektrika na retrovizori ,komandi na volan, tempomat, prskalki na farovi, maglenki, aux, usb, atestirana klima folija,orginalni 2 kluca i dr. Kolata e TOP!!! Mozna e zamena za pomala kola nad 2010 godina (polo - corsa - punto)
Poveke info 076 620-124

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076620124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам