1 / 5
Orginalni Tasni za Laptop i Tablet V7
600 МКД
Цената е фиксна
24.01.2023 13:05

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Water-resistant Neoprene Laptop Sleeve
Laptop Size: 14.1 in
Color: Black
Material: Neoprene / Lycra
Style: Sleeve
Model: CSE14-BLK-3N
https://www.v7world.com/us/14-water-resistant-neoprene-laptop-sleeve-2gv334-cse14-blk-3n.html

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам