1 / 4
Pila elektricna
2.800 МКД
06.01.2023 19:52

Струга / Струга

Polovna pila za secenje meso ili drugi raboti, treba da se stavit prekidac i pila, postoleto dolu e malku skrseno. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам