1 / 1
Компјутерски Услуги
1 €
Цената не е фиксна
15.10.2022 21:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Секаков вид на компјутерски услуги

- Сервис на компјутери
- Инсталација/преинсталација на оперативни системи
- Инсталирање на компјутерски компоненти
- Враќање на изгубени податоци
- Графички дизајн (лого, флаери, постери, и останато)
- Софтверски и хардверски решенија
- Изработка на WEB страници
- Консултации
- Обуки за работа со компјутер

Најниски цени, загарантиран квалитет!

Флексибилност и достапност

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077758027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам