1 / 9
Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish
110 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2023 11:55

Тетово / Тетово

Квадратура:

1437 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe
_______________
▪️ Plac: 1437m2
▪️Dalekovodod pominuva po samata parcela pokraj patot.
▪️ Koordinati za Google Maps: 41.990744, 20.985373
▪️ https://goo.gl/maps/AXDCRuHD2sezbfGo6
▪️ Cena: 110EU/m2

_______________
070 384 542

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ferhan
Потврден огласувач
070384542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам