1 / 1
Ekstra luksuzen 36 m2 stan
42.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 22:44

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

18 ti Noemvri br 23

Renoviran komplet.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам