KOMPLET ALUMINIUMSKI BANDAZI SO LETNI GUMI 205 55 16 ZA BMW
250 €
Цената е фиксна
16.10.2022 13:02

Кавадарци / Кавадарци

Se prodavaat 4 aluminiumski bandazi dimenzija 205 55 16 za BMW, komplet so letni gumi MICHELIN.
Za povekje informacii javete se na 076/996-156

Категорија: Останато

Се продава од:

Gumi
Потврден огласувач
076996156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам