1 / 5
Се продава куќа (земјиште) во влез на Велес
По Договор
13.03.2023 08:56

Велес / Велес

Број на соби:

1

Квадратура:

272 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Стојан Бурчевски - Буридан бр.1

Се продава куќа со дворно место на влезот на Велес (поранешен "Алекс") 272 м2.
Цена по договор.
Тел. 072 226 040

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078366402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам