1 / 4
Samsung Galaxy S20+ максимално сочуван
26.000 МКД
Цената е фиксна
08.01.2023 18:11

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Samsung

Модел:

S20

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цената е последна!!!! Телефонот буквално не се разликува од НОВ!!!!

Прв сопственик, максимално сочуван - без траги на употреба (ниедна гребка и шара), уште од прва ден кога е купен е користен со футрола и UV заштитна стаклена фолија на екранот. Користен само 9 месеци. Телефончето доаѓа комплет со кутија, оригинален брз полнач.. ТЕЛЕФОНОТ НИКОГАШ НЕ Е ОТВАРАН, ПОПРАВАН НИТУ ПАК СЕРВИСИРАН. Може да се види и провери во секое време.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам