1 / 4
Drveni vrati za balkon i prozorec - Termopan staklo
По Договор
22.05.2023 15:45

Куманово / Куманово

Upotrebuvani drveni vrati za balkon i prozorec so termopan staklo. Vo dobra sosojba.
Vrata dimenzija 220x80cm - 3500 den
Prozorec dimenzija 120x140cm - 3500 den

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
077982024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам