1 / 2
Skiorski cevli Nordica
50 €
Цената е фиксна
06.01.2023 19:42

Битола / Битола

* Cevli Nordica 25.0-25.5 298mm (39-40) odgovaraat na 37-38 broj na cevli - 3000den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Riki-Mkd
Потврден огласувач
075 46 59 59
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам