1 / 7
Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik
3 €
27.01.2023 11:26

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Izdavam dukjan na ul. Serava vednas do Pastrik, na pocetok na vlez od Dzon Kenedi. Nova zgrada, dukjanot e 42m2, so sanitaren cvor.
Ima imoten list dokolku na nekoj mu treba za odredeni dejnosti.
Cena po dogovor
Kontakt na 078405051
Kontakt na 078405051
Kontakt na 078405051

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Edo
Потврден огласувач
078411812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам