1 / 2
Original Baterii za laptop Acer. Poveke modeli. Baterija
1 €
20.02.2023 13:18

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat baterii za poveke modeli na Acer Aspire и Predator laptopi. Bateriite se original Acer.

Imame od site modeli za:

Kodovite na bateriite se:
Acer A14B18J
Acer AP16M5J


Imame preku 40 vida na baterii.
🚩🚩Za poveke info ispratete poraka na viber so vasiot model.🚩🚩

Ke vi bide vo najskoro vreme odgovoreno.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Се продава од:

Delovi za laptop
Потврден огласувач
075689970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам