1 / 3
Kompresor pikomer atlas copko
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.03.2023 21:32

Кочани / Кочани

Kompresor pikomer atlas copco so dva pistola i crevo
070 349 760

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
070349760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам