1 / 2
Lozje na Janicarski rid -Nad germanska ambasada
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2023 17:46

Карпош / Скопје

Квадратура:

584 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Lozje 584 m2 na Vodno nad Germanska ambasada, mesto vikano Jancarski rid. Placot e vo gradezen reon. Ima pristapen pat, voda i struja do samiot plac.
Informacii na telefon: 075 355 901 -Jovan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070410278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам