1 / 3
iPhone 6 Zaklucen na icloud
2.000 €
16.10.2022 22:09

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

6

Боја:

White

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava iphone 6 zaklucen na icloud.

Za povekje info 076316184

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070445090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам