1 / 2
RAM 8 GB DDR3 1600MHz
1.200 МКД
Цената е фиксна
1.400 МКД
31.01.2023 14:18

Чаир / Скопје

RAM 8 GB DDR3 PC3L 1600 MHz - 1500 Denari
RAM 8 GB DDR3 1600 MHz - 1400 Denari
RAM 8 GB DDR3 1333 MHz - 1200 denari

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам