1 / 10
Острилка за бургии PARKSIDE
3.000 МКД
25.11.2022 09:27

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Острилката е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина на острилката 95 вати, број на обртаи на моторот 1350 во мин. Наменета за идеално острење на ХСС бургии со 20 величини од 3мм. до 13мм. Со подесив брусен камен под агол за оптимални резултати на острење и плус резервен камен.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам