1 / 10
Фен индустриски PARKSIDE
3.000 МКД
08.03.2023 11:58

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Фенот е нов од германско производство PARKSIDE.
Јачина на фенот 2000 вати, температура на загревање од 350 до 600 степени. Наменет за одлепување на материјали, обликување и загревање. Со двостепена подесива температура и можност со исправено поставување за статична употреба. Идеален за палење на скара.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам