1 / 8
Pantaloni maski XL moderni
800 МКД
01.11.2022 09:00

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

XL

Боја:

Темно сива

Prodavam maski pamucni pantaloni, mnogu komotni, prakticni i moderni. So poveke dzepovi i dzepcinja so patenti. Golemina 54 ili XL. Kupeni vo Germanija.. Evtino... Moze i po kargo..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам