1 / 2
iPhone 8 64GB
150 €
02.02.2023 15:03

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Kako nov, sledi so polnac.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам