Frizider Neo
2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2023 14:34

Бутел / Скопје

Prodavam poloven frizider Neo, ladilnikot ne raboti (najverojatno mu treba freon), komorata raboti. Cena: 2800 den.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075330783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам