1 / 3
TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI
1.700 МКД
17.10.2022 17:34

Куманово / Куманово

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI
ZA INKUBATORI I DR..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам