1 / 2
POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A
700 МКД
17.10.2022 17:37

Куманово / Куманово

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A
ZA REGULACIJA NA BRZINA NA MOTORCINJA ZA BRISACI I DRUGI MOTORCINJA SO JACINA NA STRUJA DO 20A

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам