1 / 3
Jakna za skijanje za 150-160cm
1.000 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2023 14:05

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

140

Боја:

Сина

Odgovara za visina 150-160cm

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
075400411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам