1 / 4
MIKSETA YAMAHA
1 €
20.03.2023 06:25

Битола / Битола

Odlicen mikser,socuvan,perfektno funkcionira do posledno kopce bez krckanje, 2X500 wati.Ima dva efekti,mesa hal i eho. ZA PODETALNI INFORMACII SAMO NA TELEFON
075 914 153.NA VIBER I PORAKI NE ODGOVARAM.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам