1 / 6
PRODAVAM SKI, CEVLi, STAPCINA
100 €
01.11.2022 13:00

Битола / Битола

Prodavam ski, cizmi i stapcina
Ski Salomon 150cm-80e
Stapcina Salomon 115cm-25e
Cizmi head broj 37-25e

KOMPLET ZAEDNO-110e

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
075290977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам