1 / 11
IVECO 75E17 KIPER
15.000 €
Цената е фиксна
02.02.2023 20:04

Битола / Битола

SE PRODAVA IVECO 75E17 ATESTIRAN KIPER

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076888686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам