1 / 6
BASOVI RCF 18ki
1 €
15.03.2023 03:42

Битола / Битола

Se prodavaat basovi RCF 18ki,model "PFR 180 SW" fabricki kutii,vo kutiite ima fabricki skretnici za sateliti.Vo odlicna sostojba.NEPREMOTUVANI!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075914153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам