1 / 2
Jakna MONT
300 МКД
01.02.2023 20:34

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Темно сина

Se prodava jakna Mont

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078333800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам