1 / 2
Продавам нива во с.Црвулево, 1737м2
4.000 €
Цената не е фиксна
24.12.2022 05:48

Штип / Штип

Квадратура:

1737 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Податоци за нивата:
Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип
Место: Агашлак
Површина: 1737 м2
Имотен лист: 189
Број/Дел: 496/3
Во нивата се наоѓа бунар со чиста, питка вода, како и пристапен пат. Црвулска река е одалечена само 10м од нивата.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
070337128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам