1 / 9
Нива со лозје во с.Црвулево, 2191м2
4.000 €
Цената не е фиксна
24.12.2022 05:44

Штип / Штип

Квадратура:

2191 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива со лозје во с.Црвулево. Лозјето е старо 7 години.
Локација: с. Црвулево, Општина Карбинци, Штип
Место: Стари Лозја
Површина: 2191 м2
Имотен лист: 189
Број/Дел: 248/2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ацо
Потврден огласувач
070337128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам