1 / 12
Se prodava stan od 80m2 vo Stip
72.000 €
01.11.2022 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Енгелсова, Штип

Se prodava kompletno namesten stan so nov mebel renoviran pred 4 god so kompletno smeneta stolarija i pod. Energetska efikasnost so vnatresna izolacija od 8cm, a nadvoresna izolacija od 10cm. Ima vgradeno solarno greenje za voda so bojler od 200 litri a toplata voda od solarnoto e instalirana sekade. Stanot se naoga na 5ti sprat i ima vnatresna korisna povrsina od 80m2!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

B.K
Потврден огласувач
070210577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам