1 / 5
Peugeot 308 2.0 Dizel
5.300 €
5.500 €
23.01.2023 21:14

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava odlicna kola Peugeot kupena od mk od prv gazda

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

atanas
Потврден огласувач
078340601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам