1 / 8
PERFEKTEN STAN renoviran do maksimum
74.000 €
Цената е фиксна
18.10.2022 05:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

88 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

VUKOVARSKA

sifra 0001/5

Stanot e vo blizina na restorant Biznis

Ima dve golemi spalni, i banja i toalet

Renoviran e kompletno od kosulica do plafon, istalacii
Se prodava kompletno namesten, ne traba da stavite nitu shajka vnatre.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DORA INVEST
GTC prizemje
Потврден огласувач
071714922 075 494101 075 494 102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам